Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

TEKNIK olarak şirketimizin temelleri 1946 yılında atılmıştır .Kumaş ticaretiyle başlayan firmamız zamanla üretim kapasite ve tecrübelerini arttırarak boya ve baskı işlerini de hizmet alanına katmıştır. Kendi özgün desen ve tasarımlarını geliştiren şirketimiz yaptığı tüm alanlar da yaratıcılık , yenilikçilik felsefesini benimsemiştir.

Model tasarım gücünü yaratıcılığı ile birleştirmiş ,yaptığı işlerle öncü bir şirket olmuştur. Şirketimiz 1989 yılına gelindiğinde iplik sürecinden başlayarak boya, baskı ,kumaş , tasarım ve üretim bilgi ve tecrübesiyle tanınmış küresel müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılayan bir üretici olmuştur. Teknik, üretim ve ar-ge faaliyetlerini sürdürürken çevrenin ve çalışanların beklentilerine uyumlu ,sosyal ve etik kurallara uygun hareket etmektedir. Bu durumu önemli bir faaliyet olarak kabul etmektedir ve tüm faaliyetlerini bu bilinçle yapmaktadır.

TEKNIK,çalışanların hak ve özgürlüklerine saygı göstermekte çalışanlarına yasal olarak sağlanan tüm hakları sağlanmaktadır, çalışanlarımız kendi temsilcileri aracılığıyla yönetim faaliyetlerine katılmaktadırlar. Şirketimiz , işyerinden ve çalışma koşullarından mutlu olan çalışanların kalite ve üretim gücümüze katacağı değerin farkındadır. 70 yıllık geçmişi ve tecrübesiyle üretimden tasarıma ,paketlemeden sevkiyata ürettiği ürünlerde üst düzey bir tecrübeye sahiptir. Mükemmellik anlayışımızı yenilikçi, kaliteli üretim , tam zamanında üretim ve müşteri memnuniyeti olarak tarif ediyoruz.

Şirketimiz bu yönetim felsefesi doğrultusunda müşterinin de içinde olduğu bir takım çalışmasına inanır. Üretim tecrübesinin yanında üretimin her alanında yüksek teknolojiden yararlanır. Beğenilerin çok hızlı değiştiği sektörde dizaynları ve küresel trendleri çok iyi takip ederiz ve hiç bırakmadığımız tasarım heyecanımız ve üretimin her aşamasındaki profesyonel anlayışla, şirketimiz sürekli yükselen bir grafik çizmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini titizlikle takip etmekteyiz.

 

Değer ve İlkelerimiz

Daima yeniyi ve iyi olanı arayacağız ve çalıştığımız pazarlarda en iyi olmaya çalışacağız.

Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve himetlerde ve oluşturduğumuz işbirliğinde üstün bir memnuniyet yaratacağız.

Çalışanlarımız için öncelikli olarak çalışmak istedikleri ve güven duydukları bir kurum olmaya devam edeceğiz.

Şirketimiz kalitesi, yenilikçiliğiyle ve sağladığı değerlerle, dünyada tanınan tedarikçilerin öncelikli hedef müşterisi olacağız.

Doğaya ,topluma duyarlı, ekonomik, teknolojik ve sosyal olarak fayda üreten bir şirket olmaya devam edeceğiz.

Yaptığımız işte daima mükemmeli isteyeceğiz

Değerlerimizi kuşaktan kuşağa ödün vermeksizin devam ettirecek bir kurum olacağız.

İlişkilerimiz de hep doğruluğu önde tutacağız.

Hep yaratıcı ve yenilikçi olacağız.