Hizmetlerimiz
Teknik Grup Üretim Aşamaları

  • Teknik Grup Twitter
  • Teknik Grup Facebook
kalıp ve tasarım

Kalıp

Her ürün ancak doğru bir kalıp yapıldıysa doğru formlar kazanır bu nedenle tecrübeli modelist ve stilist kadromuz kalıp ve tasarım konusunda en son teknoloji cad/cam kalıp ve tasarım sistemlerini kullanmaktadır, bu sistemlerle hazırlanmış teknik dosyalarımız ve tasarımlarımızı üretim süreçlerimizde kullanmaktayız.

kesim  aşaması

Kesim

Üretim pastalı kesimhaneye çeşitli kontrollerden sonra -kumaşın eni, kumaşın yönü ,parça sayıları gibi-kesim aşaması başlar. Kesilen kumaşlar meto işlemine tabi tutulur varsa kumaş hatalarını ayırmak üzere tasnif işlemi yapılır ve ürün dikime hazır hale gelir.

Eğer kesilen ürün üzerinde baskı, nakış işlemleri varsa bununla ilgili sorumlu personellerimiz devreye girer ilgili modelist ve müşteri temsilcisinin onayını alarak işleri devam ettirir.

Teknik Grup Dikim

Dikim

Kendi bünyemizde ve bize bağlı olarak hizmet aldığımız 1000 e yakın çalışanımız her türlü ürünü ürete bilme yeteneğine sahiptir. Tüm çalışanlarımızın eğitimine verdiğimiz önemle teknik beceri ve bilgilerini arttırma çabasındadır ,tüm departmanlarda sosyal ve teknik eğitimlerimiz tüm personele verilmektedir.

Tedarik zincirimizdeki bizim dışımızda hizmet aldığımız firmaları da kendi değerlerimize uygun disiplinli başarılı firmalardan oluşmaktadır.

Ütü ve Paketleme dikim sonrası en önemlii süreçtir.

Ütü ve Paketleme

Dikim sonrası paketleme aşamasına gönderilen ürün renk, ürün ölçüsü, sağlamlık, aksesuar düzgünlüğü gibi konularda kontrolden geçer, daha sonra sırayla iplik temizleme, ütü, ölçü kontrol, ara kalite kontrol ve %100 kalite kontrol için inspection bölümü kalite kontrol sürecini icra eder ve uygun kalitede görülen ürünler müşteriye sevk edilmek üzere isteğe bağlı olarak koli yapılır yada askıda gönderilmek üzere askı yapılır ve sevk edilir


Sevkiyat

Günümüz koşullarında üretim süreci kadar sevkiyat süreci de çok önem kazanmıştır, sipariş alınıp verilen termin süresinde ürünü yetiştirmek için tüm faaliyetler detaylı olarak planlanmakta ve denetlenmektedir.Üretime alınan ürün için bir takvim oluşturulup hangi zamanda hangi üretim sürecinde ürünün tamamlanması gerektiği planlanır.

Sevkiyat aşamasında çalıştığımız partnerlerimiz sektörün önde gelen firmalarıdır, ürünler müşterinin istediği kriterlere göre ve istenen dokümantasyona göre sevk edilir.