Firma Bilgisi
Teknik Grup


Teknik Grup A.S.

Teknik grup olarak şirketimizin temelleri 1946 yılında atılmıştır .Kumaş ticaretiyle başlayan firmamız zamanla üretim kapasite ve tecrübelerini arttırarak boya ve baskı işlerini de hizmet alanına katmıştır. Kendi özgün desen ve tasarımlarını geliştiren şirketimiz yaptığı tüm alanlar da yaratıcılık , yenilikçilik felsefesini benimsemiştir.

Model tasarım gücünü yaratıcılığı ile birleştirmiş ,yaptığı işlerle öncü bir şirket olmuştur. Şirketimiz 1989 yılına gelindiğinde iplik sürecinden başlayarak boya, baskı ,kumaş , tasarım ve üretim bilgi ve tecrübesiyle tanınmış küresel müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılayan bir üretici olmuştur. Teknik grup üretim ve teknik faaliyetlerini sürdürürken çevrenin ve çalışanların beklentilerine uyumlu ,sosyal ve etik kurallara uygun hareket etmektedir. Bu durumu önemli bir faaliyet olarak kabul etmektedir ve tüm faaliyetlerini bu bilinçle yapmaktadır.

Teknik grup çalışanların hak ve özgürlüklerine saygı göstermekte çalışanlarına yasal olarak sağlanan tüm hakları sağlanmaktadır, çalışanlarımız kendi temsilcileri aracılığıyla yönetim faaliyetlerine katılmaktadırlar. Şirketimiz , işyerinden ve çalışma koşullarından mutlu olan çalışanların kalite ve üretim gücümüze katacağı değerin farkındadır. 70 yıllık geçmişi ve tecrübesiyle üretimden tasarıma ,paketlemeden sevkiyata ürettiği ürünlerde üst düzey bir tecrübeye sahiptir. Mükemmellik anlayışımızı yenilikçi, kaliteli üretim , tam zamanında üretim ve müşteri memnuniyeti olarak tarif ediyoruz.

Teknik grup bu yönetim felsefesi doğrultusunda müşterinin de içinde olduğu bir takım çalışmasına inanır. Üretim tecrübesinin yanında üretimin her alanında yüksek teknolojiden yararlanır. Beğenilerin çok hızlı değiştiği sektörde dizaynları ve küresel trendleri çok iyi takip ederiz ve hiç bırakmadığımız tasarım heyecanımız ve üretimin her aşamasındaki profesyonel anlayışla, şirketimiz sürekli yükselen bir grafik çizmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini titizlikle takip etmekteyiz.

Değerlerimiz ve İlkelerimiz

  • Daima yeniyi ve iyi olanı arayacağız ve çalıştığımız pazarlarda en iyi olmaya çalışacağız.
  • Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve himetlerde ve oluşturduğumuz işbirliğinde üstün bir memnuniyet yaratacağız.
  • Çalışanlarımız için öncelikli olarak çalışmak istedikleri ve güven duydukları bir kurum olmaya devam edeceğiz.
  • Şirketimiz kalitesi, yenilikçiliğiyle ve sağladığı değerlerle, dünyada tanınan tedarikçilerin öncelikli hedef müşterisi olacağız.
  • Doğaya ,topluma duyarlı, ekonomik, teknolojik ve sosyal olarak fayda üreten bir şirket olmaya devam edeceğiz.
  • Yaptığımız işte daima mükemmeli isteyeceğiz
  • Değerlerimizi kuşaktan kuşağa ödün vermeksizin devam ettirecek bir kurum olacağız.
  • İlişkilerimiz de hep doğruluğu önde tutacağız.
  • Hep yaratıcı ve yenilikçi olacağız.
teknik grup; üretim tesisleri ve çalışan sayımız

Üretim Tesislerimiz ve Çalışan Sayılarımız

Fabrikamız kendi üretim kapasitesi ile birlikte 9 adet sürekli çalıştığı subcontractor la Üretim sürecine devam etmektedir, toplam 650 kişi tüm üretim süreçlerimize dağılmış olarak çalışmaktalar. İplikten, kumaşa, dikimden, finishing'e kadar yüksek kalite de çalışarak ve uluslararası kriterlere uygun çalışma koşulları ile çalışanlarımız üretimimize güç vermekteler.

teknik grup; üretim kasitemiz

Üretim Kapasitemiz Kapasite Kullanım Oranımız

Şirketimizin fiili/gerçekleşen üretim kapasitesi 1,000,000 adet/ay dır. Belirttiğimiz kapasiteyi aşan sipariş durumlarında da subcontractor larımızdan destek alabiliyoruz.

teknik grup; iş ortaklarımız

Şirketimizin İşbirliği Yaptığı Kurumlar

Yenilikçi Tasarım ,desen ve daha özel ve üstün kalitede kumaş üretim arayışını sürdüren ar-ge ekibimizin dışında ülke dışından sektörde öncü bir çok firma ile emprime konusunda işbirliğimiz vardır.

teknik grup; ürettiğimiz ürünler

Ürettiğimiz Ürünler ve Referans Markalar

Örme kumaş alanında özel liflerden ürettiğimiz ve saygın markaların güvenle kullandıkları ürün çeşitleri şunlardır.

Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve himetlerde ve oluşturduğumuz işbirliğinde üstün bir memnuniyet yaratacağız.